MATEŘSKÁ ŠKOLA

POZOR!!!

Z DŮVODU ÚPRAVY SILNIČNÍ KOMUNIKACE PŘED MŠ,

ŽÁDÁME RODIČE O PARKOVÁNÍ AUT

U CENTRA NEBO NA STARÉ CESTĚ.

Vstup do MŠ bude omezen na boční branku

od malého školního parkoviště.

Přístupová branka od hlavní cesty bude dočasně uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

ŠKOLKOVÉ AKCE V ŘÍJNU

Ve středu 2. 10. 2019

VÝLET BERUŠEK A MOTÝLKŮ - dopoledne

Ve středu a ve čtvrtek 16. – 17. 10. 2019

SBĚR PAPÍRU

Ve čtvrtek 24. 10. 2019

VYHLÁŠENÍ RODINNÉ SOUTĚŽE „Vánoční venkovní ozdobička“

V úterý a středu 29. -30. 10. 2019

PODZIMNÍ PRÁZDNINY. Provoz omezen na jednu třídu.

Ve čtvrtek 31. 10. 2019

OŽIVLÝ LES  - 16:00 hod., akce pro rodiče a děti

V ŘÍJNU  - datum bude upřesněn v průběhu měsíce

VÝLET BROUČKŮ DO HOUDKOVIC

NÁVŠTĚVA SHINKIA U BROUČKŮ

PROVOZ MŠ SLUNÍČKO O PODZIMNÍCH  PRÁZDNINÁCH

Vážení rodiče, provoz MŠ Sluníčko bude o podzimních školních prázdninách omezen na jednu třídu. A to v úterý 29. 10. a ve středu 30. 10. 2019.

Prosíme o nahlášení docházky Vašich dětí v tyto dny třídním učitelkám a to nejpozději do 21. 10. 2019 !

V případě nenahlášení dítěte do daného termínu, budeme brát vaše vyjádření, že na tento den dítě do MŠ nenahlašujete.

Autodoprava Baspo o prázdninách nejezdí.                                                                   Děkujeme za pochopení.

SETKÁNÍ S KAMARÁDY

V úterý proběhlo v naší školce setkání s kamarády. Je to tradiční podzimní akci, kdy začínající školáci z první třídy se přijdou podívat za námi do školky. Pochlubit se prvními školními úspěchy a setkat se se svými kamarády ze školky.  Pohrát si na zahradě a něco dobrého si opéct na ohýnku. Děkujeme všem zúčastněným za výbornou atmosféru podzimního dne a školákům přejeme hodně úspěchů a úsměvu ve škole.