Archiv aktualit

(23.02.2020)
RANNÍ DRUŽINA - ZMĚNA!

Upozorňujeme rodiče žáků, kteří docházejí do ranní družiny, že z důvodu pracovní neschopnosti vychovatelky ŠD se tato od pondělí 24. 2. 2020 přesouvá do budovy 1. stupně. Odpolední družina je rovněž zajištěna a probíhat bude na obvyklém místě.
Děkujeme za pochopení.
(18.02.2020)
RODIČŮM SOUČASNÝCH PÁŤÁKŮ Z NESPÁDOVÝCH OBCÍ

Vážení rodiče,
vzhledem k vysokému počtu žádostí o umístění Vašich dětí z nespádových obcí do budoucího 6. ročníku naší školy Vám musíme sdělit, že v současné době máme kapacitu budoucího 6. ročníku zcela naplněnu. Pokud se nějaké volné místo vyskytne, budete včas informováni na těchto stránkách.
Děkujeme za pochopení.
(16.02.2020)
NABÍDKA VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE - UČITEL/UČITELKA

Základní škola Skuhrov nad Bělou přijme od začátku školního roku 2020/2021 učitele /učitelku 1. stupně. Nabízíme plný úvazek s perspektivou dlouhodobého pracovního poměru!
Pokud budete mít o místo zájem, bližší informace poskytneme na tel. čísle 777 360 583 nebo nás kontaktujte na mailové adrese skola@zsskuhrov.cz.
(12.02.2020)
RODIČŮM BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ Z OKOLNÍCH OBCÍ

Vážení rodiče dětí z okolních obcí,
vzhledem k blížícímu se termínu zápisu do 1. ročníku (2.4.2020) Vás chceme požádat, abyste v důsledku omezené kapacity budoucí 1. třídy nepřihlašovali do skuhrovské školy svoje děti, pro které naše škola není školou spádovou. Věřte, že za stávající situace bude lepší využít dostatečných kapacit 1. tříd ve vašich spádových školách (Kvasiny, Bílý Újezd, Lukavice, Dobré, Solnice,...). Váš zájem o naší školu nás samozřejmě těší a Vaše děti rádi v budoucnu přijmeme (do 6. ročníku).
Děkujeme za pochopení!
(15.11.2019)
PETRA WENZELOVÁ NA RADIU WAVE!

Z Ekvádoru do Patagonie a přes Orlické hory do Asie cestovala celý rok naše učitelka a vystudovaná biochemička Mgr. Petra Wenzelová.
Hory, džungle, ledovce a spousta setkání. Svůj rok na cestách po Jižní Americe a Asii nám Petra přibližuje v tomto rozhovoru na Rádiu Wave.
Poslechněte si celý rozhovor...