Archiv aktualit

(26.11.2019)
ADVENT VE ŠKOLE

Spolek rodičů a přátel školy ve spolupráci se Základní školou Skuhrov nad Bělou a Obcí Skuhrov nad Bělou pořádá tradiční předvánoční akci Advent ve škole, která se uskuteční v neděli 1. 12. 2019 od 13.00 hod. v prostorách základní školy. Účast již přislíbila řada vystavovatelů, pro návštěvníky je rovněž zajištěno pestré občerstvení. S pásmem vánočních koled budou vystupovat žáci školy. V 17.00 hod. bude před Společenským centrem za účasti vedení obce rozsvícen Vánoční strom.
Srdečně Vás zveme!
Za SRPŠ Skuhrov nad Bělou Eva Špringrová, předsedkyně spolku
(25.11.2019)
ČTENÁŘSKÁ DÍLNA VERONIKY ŠPAČKOVÉ

Vážení rodiče,
ve středu 27. 11. 2019 proběhla v naší škole v rámci výuky čtenářská dílna s paní Veronikou Špačkovou. Dílna cílila na knihy britského nakladatelství Usborne. Jedná se o knihy zaměřené na výuku anglického jazyka zábavnou formou, různého stylu, zaměření a úrovně obtížnosti angličtiny. Cílem této akce byla podpora zájmu o knihy a anglický jazyk.
Pokud byste měli zájem, knihy bude možné zakoupit na akci Advent ve škole v neděli 1. 12. 2019
Možnost prohlédnutí: https://org.usbornebooksathome.co.uk/ctuanglicky/
(15.11.2019)
PETRA WENZELOVÁ NA RADIU WAVE!

Z Ekvádoru do Patagonie a přes Orlické hory do Asie cestovala celý rok naše učitelka a vystudovaná biochemička Mgr. Petra Wenzelová.
Hory, džungle, ledovce a spousta setkání. Svůj rok na cestách po Jižní Americe a Asii nám Petra přibližuje v tomto rozhovoru na Rádiu Wave.
Poslechněte si celý rozhovor...