V přehledu

Nejnovější informace

<< Aktuality

Nepřehlédněte!!! Volby do školské rady

19. 10. 17 11:52:03, ReS
Volby do školské rady na další tříleté období (2017/2020)

Volby do školské rady z řad zákonných zástupců proběhnou dne 14. 11. 2017 v rámci třídních schůzek.
Ve volbách budou zvoleni 2 zákonní zástupci z řad rodičů.
Pokud máte mít zájem pracovat v nové školské radě, je třeba svoji kandidaturu oznámit nejpozději do pátku 10.11.2017.

Možnosti oznámení:
1. Písemné oznámení předejte na ředitelství školy
2. Naskenované písemné oznámení zašlete elektronicky na adresu: skola@zsskuhrov.cz

Formulář pro oznámení kandidatury

Pozn. Pokud má daný zákonný zástupce - volič ve škole více dětí, volby proběhnou v učebně třídy, do které dochází jeho nejstarší dítě.

Podzimní sběr starého papíru

02. 10. 17 11:07:36, SRPŠ, ReS
Spolek rodičů a přátel školy ve spolupráci se ZŠ a MŠ Skuhrov nad Bělou pořádá tradiční podzimní sběr starého papíru. Sběr bude probíhat ve dnech 19. 10. a 20. 10. 2017.

Harmonogram sběru:
čtvrtek 19. 10 - sběr na školním dvoře od 14.00 do 18.30 hod.
pátek 20. 10. - sběr na školním dvoře od 7.00 do 7.45, poté od 10.00 sběr po obci (řádně svázané balíky připravte u vchodů vašich domů)

Za poskytnutý starý papír Vám předem děkujeme!

Za Spolek rodičů a přátel školy Eva Špringrová, předsedkyně spolku

<< Články

Plavecký kurz

31. 01. 17 10:13:11, J.D.

<< Nástěnka

POSVÍCENSKÉ HODY

17. 10. 17 08:13:12, školní asistent, [pro: ]
Ve středu 11.10.2017se konaly Posvícenské hody na koš
Soutěžilo se ve 3 kategoriích.
I.kategorie - 1.třída
Vítězové:
1.Petr Novák
2.Tereza Michlová
3.Nikolas Hlavsa

II.kategorie - 2.+ 3.třída
Dívky:
1.Anna Lockerová
2.Natálie Košíková
3.Nikola Hartmanová
Chlapci:
1.Jakub Dubánek
2.František Šabata
3.Vojtěch Dohnálek

III.kategorie - 4. + 5.třída
Dívky:
1.Adéla Šabatová
2.Pavlína Neugebauerová
3.Anna Lemfeldová
Chlapci:
1.David Lukavský
2.Martin Preclík
3.Jan Kulhánek
Velká gratulace!!!!! Fotografie k nahlédnutí ve FOTOGALERII

POSVÍCENSKÉ HODY

17. 10. 17 10:38:15, školní asistent, [pro: ]
V pátek 13.10.2017 se konalo pokračování posvícenských hodů na koš na II. stupni.
Tentokrát se soutěžilo pouze ve 2 kategoriích.
I.kategorie - 6.a 7.třída:
Dívky
1.Jenny Nela Morrisová
2.Vendula Mičkechová
3.Káťa Smažíková
Chlapci:
1.Tadeáš Drbula
2.Jan Mlejnek
3.Tomáš Moravec

II.kategorie 8.a 9.třída:
Dívky:
1.Tereza Kroupová
2.Nela Škorpíková
3.Karolína Koukolová
Chlapci:
1.Tomáš Preclík
2.Jan Holman
3.Václav Petr
GRATULUJEME!!!!!Fotky k nahlédnutí ve fotogalerii.

<< Fotogalerie

Beseda s olympioničkou (5)

Beseda žáků 2. stupně s dvojnásobnou olympijskou reprezentantkou v běhu na lyžích Ivanou Janečkovou - 1.6.2010